bwm

O nás - ASITA spol. s r.o.

ASITA spol. s r.o. byla založena koncem roku 1994 čtyřmi společníky jako výrobní a obchodní firma vedle dodavatelské montážní firmy ASTOR KOMPLEX s.r.o.
Hlavní činností je výroba komponentů pro bezpečnostní systémy a služby v oblasti informační bezpečnosti a speciálních technických prostředků.
Od roku 2005 je společnost ve 100% vlastnictví Ing. Jana Pavlíka, který se bezpečnostním systémům věnuje již od roku 1974.

Firma ASITA spol. s r.o. od svého založení zaměřila svoji činnost do oblasti :

  • Výroba komponentů a prvků pro zabezpečovací poplachové systémy
  • Služby a dodávky speciálních technických prostředků na ochranu před únikem informací

Výrobky i služby dodáváme včetně příslušných certifikátů akreditovaných zkušeben v souladu s legislativou.

Naše výrobky jsou spolehlivou součástí již desetitisíců instalací bezpečnostních systémů v ČR i EU.

ASITA spol. s r.o. má od počátku dynamický rozvoj, na trh přináší novinky z vlastní produkce, kvalitou produktů i služeb je konkurenceschopná s renomovanými zahraničními firmami. Kvalita a spolehlivost našich výrobků je vždy na prvním místě.
Snažíme se vstřícně, seriózně a diskrétně přistupovat ke každému zákazníkovi, orientovat se na jeho potřeby, ať se jedná o drobného obchodníka, zahraniční nadnárodní společnost, či orgán státní správy.

„Kdo nechce – hledá důvody, kdo chce – hledá způsoby“

… My hledáme způsoby, jak co nejlépe splnit požadavky zákazníka k jeho plné spokojenosti …

REFERENCE:

Výrobky dodáváme většině obchodních firem v ČR i na Slovensku, např. :
HONEYWELL s.r.o., ABBAS a.s., VARIANT PLUS s.r.o., ALARM ABSOLON s.r.o., KELCOM Int. s.r.o., EUROSAT s.r.o., STASA s.r.o., SKANSKA a.s., ASTOR KOMPLEX s.r.o., ATIS group s.r.o., CM SECURITY s.r.o., SIEMENS s.r.o., FITTICH ALARM s.r.o. (SR), SLOVAKALARMS s.r.o. (SR), EMM Int. s.r.o. (SR),
… a desítky dalších obchodních a stovky montážních firem.

Poskytované služby v oblasti informační bezpečnosti, ochrana proti odposlechu, speciální technické prostředky – jedná se o službu diskrétního charakteru a většina klientů si nepřeje zveřejnění.
Zákazníky jsou obecně organizace ve finančním a investičním sektoru, významné společnosti s dominantním postavením v ekonomice, státní správa, ministerstva a centrální úřady,
… a hlavně organizace, které si dokáží cenit své informace.

* * *

Rychlý kontakt
Telefon: 495 270 128  
777 912 244
E-mail: asita@asita.cz